Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IŠČEM LAUF HLEV

+4
hadouta
petras
LaurinaRoch
Rayni
8 posters

Go down

IŠČEM LAUF HLEV Empty IŠČEM LAUF HLEV

Objavlja  Rayni Čet 4 Dec 2008 - 10:03

Pozdravljeni,

glede na to, da vas je že kar nekaj predstavilo svoje laufštalce se še jaz javljam, a ne s predstavitvijo temveč s povpraševanjem.

Za svojo 4 letno zdravo paint kobilo Rayni že dalj časa iščem laufštalo.
Do svojega 2,5 leta se je prosto gibala na pašniku, sedaj pa je v boksu v Mariboru - Bohova, saj ko sem jo kupila nikjer nisem našla laufštale. Crying or Very sad

Če ima kdo prostor zanjo v okolici Maribora, se priporočava. V štali, kjer imam svojo Rayni nas je kar nekaj enako mislečih in če bi se našla kakšna pametna laufštala bi šli kar štirje. Glede na to, da je zima in ni navajena na mraz bi jo najraje selila nekje aprila 2009.

Sem pristaš naravnega konjarstva in bosonogega konja. Vesela bom kakršnekoli informacije.

Hvala, Rebeka (tel. 041/994-891)
Rayni
Rayni

Število prispevkov : 31
Join date : 23/04/2008
Kraj : Maribor

Nazaj na vrh Go down

IŠČEM LAUF HLEV Empty Re: IŠČEM LAUF HLEV

Objavlja  LaurinaRoch Pet 5 Dec 2008 - 11:51

oooo tole je pa kot naročeno... Cool

tudi jaz in moja Zara namreč malo gledava naokoli za kakšen "barefoot" hlev, namreč zaradi nekaterih nesoglasij v zdajšnji štali, bova vejretno morali poiskati nov dom Rolling Eyes Zara je zdrava, skoraj 10 let stara kobila, ki je na barefootu od avgusta letos, tretirati jo poskušam z njenim kopitom prijaznimi sredstvi, ne sme jesti sveže trave, jabolk in kruha (vsaj za 1x ne)... Prihajava pa z Gorenjske, če bi bilo v okolici Lesc (Bled, Radovljica), kaj primernega bi bila nadvse vesela!! Very Happy

LP

Eva ( 040 679 974 )
LaurinaRoch
LaurinaRoch

Število prispevkov : 206
Join date : 12/08/2008
Kraj : Lesce

Nazaj na vrh Go down

IŠČEM LAUF HLEV Empty Re: IŠČEM LAUF HLEV

Objavlja  petras Sob 6 Dec 2008 - 11:43

Mislim, da glede laufštale ne bi smel biti noben problem. Pri nas v okolici je ogromno kmetov, ki imajo svoje kozolce, travnike...in marsikateri bi bil vesel, če bi lahko dal kak svoj travnik v najem, da se malo znebi dela in dobi še kakšen euro na leto. Tako, da jaz bi na vajinem mestu malo šla kar naokoli in povpraševala, sigurno se bo našel kak kozolec, naredita nadstrešek, ogradita z trakom in imata štalco. Tako bo najcenejše in najhitreje, ker je zelo malo ljudi, ki ima lauf štalce oz. da bi jemali nove konje...večina jih prisega še na bokse. Še nekaj fotk kozolcev, ki v parih dneh ratajo lauf štalca-z minimalnimi stroški.

http://www.notranjski-park.si/cmsimages/c_52_v.jpg
http://zgloke.hitri.com/kozolci/Kozolec05_med.jpg

LP PETRA
petras
petras

Število prispevkov : 7
Join date : 29/09/2008

Nazaj na vrh Go down

IŠČEM LAUF HLEV Empty Re: IŠČEM LAUF HLEV

Objavlja  hadouta Sob 6 Dec 2008 - 15:49

Če kdo potrebuje lauf hlevček v Ljubljani, me lahko kontaktira. Prostora imamo še dovolj!
hadouta
hadouta

Število prispevkov : 13
Join date : 28/09/2008
Kraj : Ljubljana

http://www.hadouta-miniatures.weebly.com

Nazaj na vrh Go down

IŠČEM LAUF HLEV Empty Re: IŠČEM LAUF HLEV

Objavlja  LaurinaRoch Pon 8 Dec 2008 - 17:55

Ja no tako zelo lahko to tudi ni... Rolling Eyes Zara ne sme jesti sveže trave, tako da glih na vsak travnik je ne bi mogla dati, kmetje pa se verjetno ne bi strinjali, da jim zemljo zadušim oz. uničim travo s tem, ko bi ji kaj nasula... Tako da ... Neutral Potem je pa tukaj še problem enega konja, časa in denarja... Sama imam namreč samo njo in nisem ravno finančno sposobna imeti več konj oz. vsaj še enega, potem je pa tukaj še to, da če bi jo imela samo, kaj pa če zbolim ali me nekaj časa ni, kdo bo skrbel za njo, moja družina se namreč ne ukvarja s konji, tako da na njih kaj takega ne morem prelagati, pa tudi partner ni tako hudo zagret za konje, da bi jih imela kar skupaj... Tako da za 1x je moja opcija pač penzijon... No saj ne da si ne bi želela še enega konja in čisto svoje štalce... Cool Very Happy
LaurinaRoch
LaurinaRoch

Število prispevkov : 206
Join date : 12/08/2008
Kraj : Lesce

Nazaj na vrh Go down

IŠČEM LAUF HLEV Empty Re: IŠČEM LAUF HLEV

Objavlja  nuska Sob 2 Jan 2010 - 23:28

Mi iščemo tak hlev v okolici Kranja za svojo 9-mesečno žrebičko. Kdo ve za kakšnega? Lahko je tudi okolica Zbiljskega jezera do Tacna.

Hvala za informacijo.

nuska

Število prispevkov : 1
Join date : 02/01/2010

Nazaj na vrh Go down

IŠČEM LAUF HLEV Empty Re: IŠČEM LAUF HLEV

Objavlja  jon Pon 4 Jan 2010 - 13:43

Tudi jaz prosim za vašo pomoč. Namreč na ranču kjer domujeta sedaj moja dva kosmatinca je prišlo do precej vroče krvi, ker enostavno nisem mogla več gledat tistih wannabecowbojcev in njihovih bogih konjičkov. Urška mislim, da me bo še predobrno razumela IŠČEM LAUF HLEV Icon_razz . TAko, da smo sedaj v fazi iskanja novega domovanja, najraje lauf štalco, kar je sicer na našem koncu precej nemogoča želja. Imava pa enega kastrata ter enega žrebca, ki je izredno miren ter socializiran. Torej, če kdo vse za kakšno lauf štalco na območju Ajdovščine, Vipave, pa tudi krasa ali pa kakšne kmetije, ki bi se oddala v najem, naj mi prosim prosim prosim javi.

Hvala za vsakršno informacijo,
Aleša.
jon
jon

Število prispevkov : 8
Join date : 27/04/2009

Nazaj na vrh Go down

IŠČEM LAUF HLEV Empty Re: IŠČEM LAUF HLEV

Objavlja  zelenka Pon 4 Jan 2010 - 13:55

Zraven Komna imajo eni znanci v najemu enih 100ha, na katerih se pasejo konji in druge živali. Vem, da jemljejo konje tudi na pašo čez poletje. Pošlji zs, če rabiš kontakt.
zelenka
zelenka

Število prispevkov : 1687
Join date : 22/04/2008
Kraj : Primorska

https://barefoot.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

IŠČEM LAUF HLEV Empty Re: IŠČEM LAUF HLEV

Objavlja  wijawaja Pon 25 Jul 2011 - 22:21

jaz tudi iščem en primeren lauf hlevček za mojo kobilico, v ljubljani oz. cim bližje... in sicer od konca septembra oz. začetka oktobra dalje... če kdo ve za kakšen takšen hlevček lepo prosim če mi javi Smile

wijawaja

Število prispevkov : 1
Join date : 04/12/2008

Nazaj na vrh Go down

IŠČEM LAUF HLEV Empty Re: IŠČEM LAUF HLEV

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu