Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zavorna pot mojega konja je neskončna

+5
zelenka
Uncas
pastirček
matju™a
natalija
9 posters

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Go down

Zavorna pot mojega konja je neskončna - Page 2 Empty Re: Zavorna pot mojega konja je neskončna

Objavlja  pastirček Tor 16 Feb 2010 - 20:04

matjuša je napisal/a:p.s.
ne bi bla js, če ne bi vprašala..zakaj si ga sploh oddal, prodal,zdaj pa bi ga mel nazaj? Zavorna pot mojega konja je neskončna - Page 2 Icon_cry pač...ni mi jasno..
Oh,ti bom enkrat ob kavici povedal! Takoj mi je bilo žal,čim so odpeljali!!Žena je rekla,da še ni videla starga deca tako jokati!!Enkrat ko se srečava,me spomni,pa ti razložim!! RTM
pastirček
pastirček

Število prispevkov : 302
Join date : 24/12/2008
Age : 65

Nazaj na vrh Go down

Zavorna pot mojega konja je neskončna - Page 2 Empty Re: Zavorna pot mojega konja je neskončna

Objavlja  matju™a Tor 16 Feb 2010 - 20:14

..velja.. Zavorna pot mojega konja je neskončna - Page 2 Herz
(keri stari dec je pa jokal?? Zavorna pot mojega konja je neskončna - Page 2 Icon_tongue )
matju™a
matju™a

Število prispevkov : 677
Join date : 25/04/2008
Age : 54
Kraj : Prevalje

Nazaj na vrh Go down

Zavorna pot mojega konja je neskončna - Page 2 Empty Re: Zavorna pot mojega konja je neskončna

Objavlja  natalija Tor 16 Feb 2010 - 21:34

Saj ni na slabem, čist fajn se ima, vsaj 2-3x na teden je jahan, jesti v izobilju, družbe in ljubezni mu pa tudi ne manjka...

pa takole nekako je izgledal danes zjutraj...

Zavorna pot mojega konja je neskončna - Page 2 Samo

natalija

Število prispevkov : 20
Join date : 27/09/2008

Nazaj na vrh Go down

Zavorna pot mojega konja je neskončna - Page 2 Empty Re: Zavorna pot mojega konja je neskončna

Objavlja  Arizona Pet 4 Nov 2011 - 18:32

Pozdravljena.
Evola tukaj še moj nasvet.

Nekateri konji so zelo tekmovalni, kar pa še ni rečeno da nima nobenega spoštovanja do tebe. Ko on zasliši tek drugih konj, se mu preprosto spusti adrenalin in on ne samo da hoče biti prvi, on mora biti prvi. =) tako pač ljubi tek in je zelo tekmovalen. Seveda da ga osamiš z tem neboš rešila ničesar. Kako se obnaa tvoj konj ko hodite, je še vedno prvi? No če je začni z malim. Med hojo poiskusita ne biti zadnja, ampak druga (korak z korakom) ne ga sedaj siliti, da bo takoj začel hoditi zadnji ker bo 'popenil'' Najprej delaj v hoji po možnosti na tleh (ker imaš večjo kontrolo). Tako boš počasi mu ''vbila'' v glavo, da nebo konec sveta če bo pa 1x drugi. Je pa res če konj to dela že celo svoje življenje, da boš rabila ZELOOO veliko časa in potrpežljivosti!!!
Tako da začni z malim, da boš lahko prišla do cijla;)
Arizona
Arizona

Število prispevkov : 6
Join date : 04/11/2011

Nazaj na vrh Go down

Zavorna pot mojega konja je neskončna - Page 2 Empty Re: Zavorna pot mojega konja je neskončna

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu