Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Družba?

4 posters

Go down

Družba? Empty Družba?

Objavlja  Arizona Ned 13 Nov 2011 - 21:38

Pozdravljeni, doma imam kobilo, za katero pa žal še nimam možnosti da bi ji zogotovila primerno družbo.
Težave so pač v financah (itak) zima je, treba je bilo nabaviti mrvo...
Me pa zanima, velikokrat sem brala da so konjem dobra družba koze. Je to res? Ima kdo z tem izkušnje?
Arizona
Arizona

Število prispevkov : 6
Join date : 04/11/2011

Nazaj na vrh Go down

Družba? Empty Re: Družba?

Objavlja  pastirček Pon 14 Nov 2011 - 15:33

Arizona je napisal/a:Pozdravljeni, doma imam kobilo, za katero pa žal še nimam možnosti da bi ji zogotovila primerno družbo.
Težave so pač v financah (itak) zima je, treba je bilo nabaviti mrvo...
Me pa zanima, velikokrat sem brala da so konjem dobra družba koze. Je to res? Ima kdo z tem izkušnje?

Včasih ja,včasih ne.Včas konju požrejo koze rep,ker je kao slan od urina,všas jo konj zbrca do smrti,včas sta pa neločljiva! Poznam vse tri primere! Very Happy
pastirček
pastirček

Število prispevkov : 302
Join date : 24/12/2008
Age : 65

Nazaj na vrh Go down

Družba? Empty Re: Družba?

Objavlja  hell Pon 14 Nov 2011 - 21:40

No, zdrava koza konju ne bo požrla repa. Tako kot konji, pa tudi koze potrebujejo minerale. Verjetno je še vedno boljše koza, kot pa nič... V primeru, da kobila ni nek nevzgojen živčnež od konja, ki ne prebavlja nobene druge živalske družbe okoli sebe Smile

hell

Število prispevkov : 74
Join date : 15/09/2009

Nazaj na vrh Go down

Družba? Empty Re: Družba?

Objavlja  cvetka Pon 14 Nov 2011 - 22:17

pastirček je napisal/a:
Arizona je napisal/a:Pozdravljeni, doma imam kobilo, za katero pa žal še nimam možnosti da bi ji zogotovila primerno družbo.
Težave so pač v financah (itak) zima je, treba je bilo nabaviti mrvo...
Me pa zanima, velikokrat sem brala da so konjem dobra družba koze. Je to res? Ima kdo z tem izkušnje?

Včasih ja,včasih ne.Včas konju požrejo koze rep,ker je kao slan od urina,všas jo konj zbrca do smrti,včas sta pa neločljiva! Poznam vse tri primere! Very Happy

Jaz sem imela kozo za družbo kobili in se je super obnesla.
To da bi koza konju požrla rep, ker naj bi bil slan od urina slišim prvič. Konji zelo pazijo, da ne urinirajo po sebi, tako se urin težko znajde na njihovem repu(če živi v ustreznih zoohigienskih razmerah). Če ima koza neomejen dostop do soli(navadne ali himalajske) jo rep ne bo zanimal.
O tem, da bi jo zbrcala do smrti, seveda se to lahko zgodi, vendar po primerno dolgem privajanju drug drugega načeloma naj ne bi bilo težav.

Lp Irena
cvetka
cvetka

Število prispevkov : 81
Join date : 18/01/2009
Age : 35

Nazaj na vrh Go down

Družba? Empty Re: Družba?

Objavlja  Arizona Pon 14 Nov 2011 - 22:57

A super =) moja kobila je sicer taka da jo zanima vsaka stvar in me bolj skrbi da nebo kobila koze pojedla kot obratno Razz heheh Very Happy
Arizona
Arizona

Število prispevkov : 6
Join date : 04/11/2011

Nazaj na vrh Go down

Družba? Empty Re: Družba?

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu