Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ekcemi, alergije

2 posters

Go down

Ekcemi, alergije Empty Ekcemi, alergije

Objavlja  matju™a Tor 20 Apr 2010 - 15:18

Odpiram novo temo, kjer se lahko razpišemo o tej zoprni zadevi, ki bo nekatere doletela v toplejših dneh.

Vsako opažanje in izkušnja je še kako dobrodošlo, zato kar veselo po tipkah v upanju, da bo tega manj, kot sploh pričakujemo. Kakšne izkušnje že imate s tem?
matju™a
matju™a

Število prispevkov : 677
Join date : 25/04/2008
Age : 54
Kraj : Prevalje

Nazaj na vrh Go down

Ekcemi, alergije Empty Re: Ekcemi, alergije

Objavlja  viva Čet 22 Apr 2010 - 16:46

Nekaj izkušenj z alergijo na mušje pike oz. slino imam. Žal.

V sezoni mrčesa že nekaj let zapored dobi moja kobila to alergijo. Po vratu, glavi, prsih in pod trebuhom se ji pojavijo krogci brez dlake s premerom cca.0,5 cm. Običjano so tako veliki zaradi drgnjenja kobile ob predmete, saj jo ta področja tudi srbijo. Poleg vsega pa se ji z največjim veseljem prav na teh področjh najhuje pasejo muhe. Kobila je bele barve in so potem ta odrgnjena področja že od daleč najbolj opazna.
Lani sem jo prvič poskusila zdraviti s homepatskimi zdravili in uspeh je bil fenomenalen. Alergije skoraj ni imela. Poleg tega sem ji krogce redno spirala s plivaseptom in jo škropila z različnimi sredstvi proti muham. Ker kobila uživa v lauf hlevčku, je večji del "mušje" sezone imela na glavi tudi mrežo proti muham.
Skratka kombinacija s homepotijo, plivaseptom in sredstvi proti mrčesu se je do zdaj izkazala kot najbolj učinkovita.
Take so moje izkušnje. Smile
viva
viva

Število prispevkov : 54
Join date : 23/06/2008
Kraj : okolica Mb

Nazaj na vrh Go down

Ekcemi, alergije Empty Re: Ekcemi, alergije

Objavlja  matju™a Čet 22 Apr 2010 - 18:26

Če imate možnost ,nabavite kremo (mi ji rečemo kar čudežna Ekcemi, alergije Icon_twisted ) od Nahrina (Swiss form) Tea Tree (eterična olja čajevvca , kamilice,šentjanževke in sleza).Ni primerna samo za takšne zadeve, pač pa tudi praske in odrgnine.Tudi za ljudi .

Lahko vam dam kontakt.cena je cca 15 evrov 100 ml.Samo dolgo traja, ker se izredno malo porabi.Učinek zelo hiter.
matju™a
matju™a

Število prispevkov : 677
Join date : 25/04/2008
Age : 54
Kraj : Prevalje

Nazaj na vrh Go down

Ekcemi, alergije Empty Re: Ekcemi, alergije

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu